Телефон приймання квартир Київ, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингКиїв

(067) 157 25 28

Телефон приймання квартир Дніпро, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингДніпро

(067) 328 33 20

Телефон приймання квартир Львів, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингЛьвів

(099) 436 35 56

Карта будівельних інспекцій: приймання квартир, перевірка будинків від АЛС Інжиніринг

ПРИЙМАННЯ КОМЕРЦIЙНИХ ПРИМIЩЕНЬ

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА ВІД БУДІВЕЛЬНИХ ІНСПЕКТОРІВ

Приемка квартир в новостройках, прием квартиры у застройщика Киев, Днепр, Львов

У якісному проведенні інспекції перед введенням в експлуатацію потребують не лише житлові об'єкти, а й комерційні приміщення.

Приміщення, призначені під офісні будівлі, склади, магазини, пекарні, салони теж мають свої особливості, на які важливо звертати увагу під час приймання. У ряді випадків забудовник може заощадити на матеріалах, якості оздоблювальних робіт та встановлення комунікацій. І ця економія виллється потім в чималі витрати для власника об'єкта.

Саме тому приймання комерційних приміщень краще довірити фахівцям.

Запросіть нашого експерта, і Вам не доведеться виправляти чужі помилки за свій рахунок!

Замовити консультацію інспектора АЛС Інжиніринг

Ваша заявка успішно відправлена!

Дякуємо за звернення в компанію "АЛС Інжиніринг". Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

ПРИЙМАЮЧИ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ У ЗАБУДОВНИКА
З НАМИ, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • Комплексну професійну перевірку: жоден будівельний дефект при прийманні комерційних приміщень у забудовника не вислизне від погляду наших досвідчених інспекторів;

  • Отримаєте 100% підтримку і грамотну консультацію в рішенні подальшого усунення будівельних дефектів і технічних питань з забудовником. Ми завжди на захисті інтересів замовника!

  • А також ряд інших переваг )

НАШІ ПОСЛУГИ ПРИ ПРИЙМАННІ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ

1.


ВИЯВЛЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ДЕФЕКТІВ

Оцінка рівності стін і підлоги, геометрії кутів між стінами, укосів в віконних і дверних отворах, правильності монтажу, наявність тріщин, перепадів, напливів, відхилень, цілісність і працездатність інженерних систем, якість оздоблювальних робіт. Весь аудит проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання

2.


КОНТРОЛЬНІ ЗАВИМІРИ ПЛОЩІ

На підставі отриманих даних наш фахівець визначить площа кожного приміщення і квартири в цілому, складе план-схему, звірить результати розрахунків з даними БТІ та цифрами, зазначеними в договорі із забудовником.

3.


КОНСУЛЬТАЦІЯ
ТА ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА

Наші будівельні інспектори дадуть відповідь на всі питання і нададуть необхідні консультації. Також вони допоможуть правильно заповнити акт огляду в офісі забудовника, зроблять оцінку виявлених порушень і недоробок, розкажуть про нюанси підписання акту прийому-передачі коммерційного приміщення та інших документів.

4.


СКЛАДАННЯ ДЕФЕКТНОГО ЗВІТУ

За результатами приймання комерційного приміщення наш експерт, в разі виявлення порушень, внесе їх в дефектну відомість, на паперовому або електронному носії, пояснить значення кожного пункту. На основі дефектного звіту забудовник має виправити всі будівельні дефекти згідно ДБН.

БУДІВЕЛЬНІ ІНСПЕКТОРИ ПЕРЕВІРЯЮТЬ:

САНТЕХНІКУ

САНТЕХНІКУ

Проводиться перевірка правильності установки сантехнічного обладнання, роботи запірної арматури, монтажу місць з'єднань на відсутність протікання, правильності установки радіаторів опалення, працездатності терморегуляторів.
ПІДЛОГУ, СТЯЖКУ, ПЛОЩИНИ СТІН

ПІДЛОГУ, СТЯЖКУ, ПЛОЩИНИ СТІН

Підлоги, стелі і стіни перевіряються на предмет наявності тріщин, перепадів, перевищення відхилень по горизонтальній і вертикальної осі. Стяжка підлоги повинна відповідати будівельним нормам і не містити порожнечі. Також перевіряється наявність деформаційних швів, якість закладення швів в перегородках, вертикальність прорізів вікон і дверей, наявність демпферної стрічки по периметру.
ЕЛЕКТРИКУ

ЕЛЕКТРИКУ

Проводиться перевірка правильності установки сантехнічного обладнання, роботи запірної арматури, монтажу місць з'єднань на відсутність протікання, правильності установки радіаторів опалення, працездатності терморегуляторів.
ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ РАМИ

ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ РАМИ

Перевіряємо віконні та дверні блоки на предмет вертикальності установки і відповідність горизонтальним осях огороджувальних конструкцій, правильності їх монтажу і наявності кріпильних анкерних елементів по периметру рам, цілісності і працездатності запірної фурнітури, ущільнень і герметизуючих елементів, якість установки відливів і підвіконь, наявність заглушок, петель і інших деталей конструкцій.
ВЕНТИЛЯЦІЮ

ВЕНТИЛЯЦІЮ

Перевірка тяги вентиляції (відсутність / зворотна тяга), перевірка величини повітрообміну в приміщеннях квартири на відповідність діючим будівельним нормам, перевірка відсутності в вентиляційні отвори будівельного сміття.
СКЛОПАКЕТИ ТА СКЛІННЯ

СКЛОПАКЕТИ ТА СКЛІННЯ

Перевірка цілісності склопакетів і сендвіч панелей (тріщини, подряпини, окалини), перевірка ущільнювачів гумок склопакетів, перевірка роботи фурнітури, перевірка цілісності рам і стулок вікон (тріщини, подряпини, інші ушкодження), наявність кріпильних анкерів по периметру вікна, наявність заглушок петель і підвіконь.

ЧОМУ НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

Приемка

Більше 10 років досвіду будівельних інспекцій на ринку нерухомості

Image

Більше 60 житлових комплексів перевірено нашими інспекторами

Image

Більше 12 млн. грн. заошкоджено нашими замовниками

ПРИКЛАДИ ВИЯВЛЕНИХ НАМИ БУДІВЕЛЬНИХ ДЕФЕКТІВ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ПРИЙМАННЯ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ

Image

НАШI БУДIВЕЛЬНI IНСПЕКТОРИ
НАДАДУТЬ ВАМ IНДИВIДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦIЮ!

ВАША ЗАЯВКА ВІДПРАВЛЕНА!

Дякуємо за звернення в компанію "АЛС Інжиніринг". Наші менеджери розглянуть Ваше звернення і зв'яжуться з Вами найближчим часом!

«АЛС ІНЖИНІРИНГ» - КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ІНСПЕКТУВАННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТУ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В МІСТАХ: КИЇВ, ЛЬВІВ, ДНІПРО.

НАШІ ЦІЛІ: - ВИВЕСТИ НА НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА СТОЛИЧНОГО І ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛА В НАШІЙ КРАЇНІ!

КИЇВ:

(067) 157 25 28

 

ДНІПРО:

(067) 328 33 20

 

ЛЬВІВ:

(099) 436 35 56

 

ВСІ КОНТАКТИ

Please publish modules in offcanvas position.