Телефон приймання квартир Київ, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингКиїв

(067) 157 25 28

Телефон приймання квартир Дніпро, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингДніпро

(067) 328 33 20

Телефон приймання квартир Львів, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингЛьвів

(099) 436 35 56

Карта будівельних інспекцій: приймання квартир, перевірка будинків від АЛС Інжиніринг
НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПРИЙМАННІ КВАРТИРИ У ЗАБУДОВНИКА

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПРИЙМАННІ КВАРТИРИ

Переїзд в нову квартиру - це завжди хвилююче. Людині перед тим, як заїхати в нове житло, потрібно вирішити безліч юридичних і матеріальних питань. На тлі них важливість перевірки часто недооцінюється.

Без детального розгляду нерухомості на предмет дефектів, недороблених або зламаних ділянок, підписаний в поспіху акт приймання квартири здатний надалі принести чимало складнощів. І, на жаль, після вашого підпису в документі, кого-небудь притягти до відповідальності практично неможливо.

Уникнути складнощів можна, попередньо приділивши кілька годин ретельній перевірці майбутнього житла або підключивши кваліфікованого приймальника, який впорається з цим завданням набагато швидше. Види здається нерухомості.

 

Перед здачею багатоквартирні новобудови проходять спеціальну державну перевірку на відповідність споруди нормам ДСТУ, дБі і іншим загальноприйнятим критеріям. Далі, якщо всі норми дотримані, будівля вводиться в експлуатацію і право на огляд і заселення переходить до майбутнім власникам.

 

На момент здачі квартири діляться на три типи:

  • - Без обробки, без електричної розводки і сантехніки. Перегородки без штукатурки та інших покриттів.
  • - Чорнові. Є підключення для сантехніки, проводка, гідроізоляція, мінімальне вирівнювання стін.
  • - Чистові. Повністю готові для проживання квартири.

Варіант квартири, обраний замовником, обов'язково фіксується в договорі із забудовником.

 

При прийманні квартири без обробки.

Перше, на що варто звернути увагу - відповідність фактичної і заявленою площі. У разі невідповідності площі інвестор має повне право звертатися в будівельну компанію зі скаргою.

При перевірці необхідно перевіряти стіни на рівність і відсутність неприпустимих відхилень. Якщо ж при перевірці виявлені відхилення, що перевищують прийняті в державних нормах - це не просто привід не підписувати акт, але і сигнал того, що в зв'язку з неправильною побудовою будинок може стати аварійним.

Неприпустимо присутність цвілі на перекриттях. Вікна та двері повинні бути цілими, рівними, без поломок і тріщин. Вентиляцію, проводку і підключення для сантехніки також рекомендується уважно перевіряти на працездатність.

 

При прийманні квартири з обробкою.

Крім перерахованих вище деталей в квартирах з ремонтом з'являються додаткові місця, на які потрібно обов'язково звернути увагу.

 

1). Перевірка стін, підлог і стель. Спочатку досліджується відхилення по вертикалі, потім - рівність перекриттів.

2). Підлоги перевіряються на відхилення по горизонталі, простукують молотком для виявлення порожнеч і тріщин. Паркет і ламінат розглядають більш детально на присутність істотних нестиковок.

3). Вікна та двері, в першу чергу, інспектуються на правильність і надійність монтажу, достатню ізоляцію, функціональність замків і фурнітури.

4). Комунікації. Електропроводка, каналізація, сантехніка, опалення - всі ці системи повинні бути робочими і правильно змонтованими. Також квартира з чистової обробкою оснащується лічильниками, паспорта на які забудовник зобов'язаний передати покупцеві разом з іншими документами.

5). Декоративні роботи. При чорновому варіанті ремонту перевіряється вирівняні чи стіни і стелі, оброблені чи дверні та віконні укоси. При чистовому варіанті завдань побільше, тому що необхідно уважно оглянути сам ремонт, якість використаних матеріалів та виконаної роботи.

Здійснювати приймання самостійно або з фахівцем?

Звичайно, можна здійснити перевірку самостійно, озброївшись рівнем, рулеткою, запальничкою і зарядкою від смартфона. Але все ж варто пам'ятати, що квартира - це серйозна покупка і будь-який не виявлений вчасно недолік пізніше дасть про себе знати.

 

Доручивши оцінку якості роботи забудовника кваліфікованому будівельному інспектору з професійним інструментом, ви отримуєте додаткову впевненість в тому, що всі будівельні недоліки будуть знайдені. Також наші фахівці проконсультують про виявлені дефекти і як законно діяти при виникненні спірних ситуацій.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ КВАРТИРИ ВІД ЗАБУДОВНИКА

ДЕФЕКТНИЙ ЗВІТ ПРИ ПРИЙМАННІ КВАРТИРИ У ЗАБУДОВНИКА

 

 

«АЛС ІНЖИНІРИНГ» - КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ІНСПЕКТУВАННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТУ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В МІСТАХ: КИЇВ, ЛЬВІВ, ДНІПРО.

НАШІ ЦІЛІ: - ВИВЕСТИ НА НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА СТОЛИЧНОГО І ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛА В НАШІЙ КРАЇНІ!

КИЇВ:

(067) 157 25 28

 

ДНІПРО:

(067) 328 33 20

 

ЛЬВІВ:

(099) 436 35 56

 

ВСІ КОНТАКТИ

Please publish modules in offcanvas position.